Зберігання монет

13.06.26 13:56

9 day ago Andriy Zadvirniy 0.01
Підкажіть, будь ласка, як правильно зберігати? Монети в альбомі зберігати в капсулах чи досить окремої ячейки в альбомі, а капсула вже перебір?
9 day ago Oleg Andriyuk 0.28
Andriy Zadvirniy, в капсулах однозначно надійніше. На жаль в альбом так багато не влізе, тому для себе зробив ось таку штуку
9 day ago Oleg IgorovychPRO 1.78
Зберігаю колекційні монети у планшетах
9 day ago Oleg IgorovychPRO 1.78
Обігові монети у альбомах оптіма
9 day ago Andriy Zadvirniy 0.01
Такі у вас файли Орtima на 4 отвори?
9 day ago Oleg YevchenkoPRO 2.34
Пам'ятні
9 day ago Oleg YevchenkoPRO 2.34
Обігові
4 day ago Maksim BarminPRO 0.65
Колекцію у зелених річних планшетах
3 day ago Andriy Zadvirniy 0.02
Maksim Barmin, сувенірне пакування від монет зберігаєте десь окремо?
3 day ago Maksim BarminPRO 0.65
Andriy Zadvirniy, так. У пакетах, у коробці, в шухляді)
3 day ago Maksim BarminPRO 0.65
Andriy Zadvirniy, а якщо блістері гарнішого формату. Типу Володимирський собор, Чорнобиль і тд то на полиці на підставках
4 day ago Maksim BarminPRO 0.65
Медалі у футлярах

SOLBERY.COM
Online: 1454